2018 m. vasario mėn. vadovų darbotvarkės

Direktorės Giedrės Romaškienės darbotvarkė

Vasario 6 dieną dalyvaus seminare švietimo įstaigų vadovams „Viešojo sektoriaus subjekto parengimas perėjimui prie apskaitos tvarkymo centralizuotai“ (Alytaus jaunimo centre).

Vasario 20 dieną dalyvaus Alytaus miesto švietimo lyderystės forume „Partnerysčių kūrimas ir stiprinimas mokinių mokymosi sėkmei“ (Alytaus Šaltinių pagrindinėje mokykloje).

Vasario 28 dieną 14.00 val. dalyvaus mokyklų (išskyrus lopšelius-darželius) ir Pedagoginės psichologinės tarnybos direktorių pasitarime dėl efektyvios stebėsenos ir pagalbos mokytojui būklės Alytaus miesto savivaldybės švietimo biudžetinėse ir viešosiose įstaigose (Alytaus miesto savivaldybės tarybos posėdžių salėje).

Direktoriaus pavaduotojos ugdymui Irmos Jauneikienės darbotvarkė

Vasario 7 dieną 15.00 val. dalyvaus konsultacijoje direktorių pavaduotojų ugdymui, kurie atsakingi už strateginių planų rengimą (Alytaus miesto savivaldybės tarybos posėdžių salėje).

Direktoriaus pavaduotojos ugdymui Vilmos Skestenienės darbotvarkė