2019 m. sausio mėn. vadovų darbotvarkės

Direktorės Giedrės Romaškienės darbotvarkė

Sausio 13 d., 12.00 val., – Laisvės gynėjų dienos renginiai Alytuje.

Sausio 18 d. – projekto „Įsivertinimo integralumas ir refleksijos kultūros skatinimas siekiant ugdymo kokybės“ komandų susitikimas Prienų rajono Stakliškių gimnazijoje.

Direktoriaus pavaduotojos ugdymui Irmos Jauneikienės darbotvarkė

Sausio 9 d., 9.00–16.00 val., – Centralizuoto vaikų priėmimo į Alytaus miesto savivaldybės švietimo įstaigų ikimokyklinio, priešmokyklinio, bendrojo ugdymo ir neformaliojo ugdymo grupių informacinės sistemos mokymai Rotušėje, Alytaus miesto savivaldybės 201 kabinete.

Direktoriaus pavaduotojos ugdymui Vilmos Skestenienės darbotvarkė

Sausio 4 d., 10.00 val. – neformaliojo vaikų švietimo programų svarstymas Rotušėje, Alytaus miesto savivaldybės 201 kabinete.