Advento popietė „Dvasinė Ugnis ir Moteris“

Gruodžio 8 dieną, minint šv. Mergelės Marijos nekaltojo prasidėjimo šventę, Panemunės pagrindinės mokyklos bendruomenės nariai susirinko į advento popietę „Dvasinė Ugnis ir Moteris“, kurią organizavo Reda Savulionienė, tikybos mokytoja metodininkė, ir Renata Vaikšnorienė, pradinių klasių mokytoja metodininkė.

Popietės metu dalyviai aiškinosi, kas yra toji Dvasinė Ugnis ir kas yra toji Moteris. Dalindamiesi patirtimi, klausydami šv. Rašto tekstų aiškinimo, atliko užduotis, vaišinosi „ugniniais“ sausainiais ir vynuogių sultimis, pasipuošė ugnies liepsnomis.

„Viešpatie, įsivėlę į daugelį tinklų, būtinumų ir pareigų, dažnai neatpažįstame dvasinės Ugnies ir Marijos prasmės siūlo. Viešpatie, padovanok Tu mums jį, tegul Marija mūsų neapleidžia...“

Reda Savulionienė,
tikybos mokytoja metodininkė