Panemunės pagrindinės mokyklos jaunių choras „Aušra“ dalyvavo gerumo akcijoje – koncerte „Po angelo sparnu“

2017 metų gruodžio 6 dieną Alytaus miesto vaikų globos namuose vyko tradicinis miesto lopšelių – darželių, pagrindinių mokyklų bei gimnazijų renginys – Gerumo akcija – koncertas „Po angelo sparnu“. Panemunės pagrindinės mokyklos jaunių choras „Aušra“ ten gyvenančius vaikus pasveikino dainomis ir dovanomis. Aplankė tris šeimas, artėjančių Kalėdų proga linkėjo joms šilumos, dvasios ramybės, gerumo, džiaugsmo, pasitikėjimo.

Būtent šiuo laikotarpiu norima atkreipti dėmesį į globos namuose gyvenančių vaikų problemas, pasitelkus muzikos galią, įnešti į jų kasdienybę šilumos, vilties, tikėjimo.

Giedrė Petkevičienė,
muzikos mokytoja metodininkė